P.U. Bór Andrzej Więcek – jesteśmy firmą działającą na rynku przemysłu drzewnego od 1990r. Pomysł stworzenia tartaku był odzewem rosnącego zainteresowania rynku lokalnego materiałami drewnianymi, a w późniejszym czasie przerodził się we współpracę z dużymi partnerami z całej Polski i z zagranicy. Od początku naszej działalności współpracujemy z Lasami Państwowymi w zakresie usług leśnych takich jak: zalesienia, wycinka i zrywka drewna, stąd też dużą wagę przywiązujemy do właściwego i legalnego wykorzystywania surowca. Wyróżnia nas wiele lat doświadczenia i współpracy zarówno z Klientem indywidualnym, jak i z firmami.

Zaangażowanie, profesjonalizm i wytrwałość właściciela przyczyniła się do stworzenia firmy o szerokim spektrum działania. Jego pasja i miłość do natury rozwinęła firmę w różnych kierunkach zaspakajając tym samym potrzeby Klientów indywidualnych i firm, a także potrzeby społeczne. Dzięki pracy i poświęceniu wielu osób, które reprezentują naszą firmę, zajmujemy się nie tylko wycinką drzew, przetarciem i tworzeniem gotowych materiałów, ale dbamy również o sadzenie i pielęgnację naszych lasów utrzymując tym samym tak potrzebną równowagę.

Firmę budujemy na zaufaniu i zadowoleniu Klienta. Wyróżnia nas doświadczenie i solidność, a naszym największym atutem jest indywidualne podejście do Klienta, elastyczność i fachowa obsługa.

Celem firmy jest:

  • najwyższa jakość oferowanych usług,
  • szeroka gama produktów dostosowana do indywidualnych potrzeb Klienta,
  • terminowość,
  • fachowe doradztwo,
  • otwartość na nowe potrzeby naszych Klientów.

Korzyści związane z wyborem naszej firmy:

1. Najwyższa jakość– nasze produkty wykonujemy tylko z najlepszej jakości drewna, które pochodzi z legalnego źródła i posiada certyfikat FSC.

2. Gwarancja – dbamy o to, aby nasz Klient był w pełni zadowolony i cieszył się z zakupionych produktów. Zależy nam na owocnej i długotrwałej współpracy, dlatego nawet po dokonaniu zakupu ręczymy za swoje produkty i chętnie doradzamy.

3. Kompleksowość usług – nasza firma oferuje różnego rodzaju produkty z drewna począwszy od więźby dachowej, a kończąc na drewnie kominkowym.

4. Nasze produkty są „szyte na miarę”– przygotowujemy je pod indywidualne potrzeby Klienta, a poprzez szeroką gamę produktów zaspakajamy potrzeby nawet tych najbardziej wymagających

5. Stabilna pozycja na rynku – od roku 1990 zaufało nam bardzo wielu Klientów, zarówno indywidualnych, jak i firm.